ثبت نام

پرسش و پاسخ

دوره ها برای چه رده سنی برگزار می شوند؟

دوره های مجموعه آموزشی مهاجرتی معمولا برای افراد بالای 18 سال برگزار میگردد و این مجموعه یکی از بهترین مراکز اختصاصی آموزش بزرگسالان در سطح کشور می باشد .

ظرفیت کلاس ها در هر دوره چند نفر است؟

دوره های آموزشی مجموعه لید باتوجه به نوع دوره متفاوت خواهد بود و معمولا با ظرفیت بین 6 تا 12 نفر تشکیل می شود. دوره های خصوصی نیز با 1 تا 2 نفر به طور اختصاصی برگزار می شوند.

امتیازات آموزش غیر حضوری (آنلاین) چیست؟

بستر آموزش آنلاین مورد استفاده در پورتال اختصاصی مجموعه آموزشی مهاجرتی لید، یک بستر جذاب و در عین حال ساده برای دانش پذیران می باشد . این بستر به دانش پذیران امکان مکالمه، خواندن و نوشتن، مسابقه و هر تمرین جذاب و سرگرم کننده دیگری را می دهد. همچنین در کلاس های با ظرفیت بسیار محدود بین 4 تا 8 نفر، تک تک فراگیران امکان دیدن مدرس و سایر زبان آموزان را دارند. همچنین با آموزش آنلاین غیر همزمان (Non-real Time)، دانش پذیران در خارج از وقت کلاس نیز مشغول انجام پروژه های زبانی و یادگیری خواهند بود. با شرکت در کلاس های آنلاین مجموعه لید دیگر شما دغدغه سفرهای وقت گیر و احیانا پرخطر درون شهری را برای زبان آموزی نخواهید داشت. می توانید در سفر باشید و همچنان در کلاس ها شرکت کنید. امکانات بستر آموزش آنلاین مجموعه آموزشی لید بیشمارند و بی شک شما از هر گوشه از ایران و جهان شگفت زده خواهید شد.

بعد از گذراندن چه مدت زمانی می توانم انگلیسی را آسان و روان صحبت کنم؟

اساتید مطرح آموزش زبان انگلیسی در سطح جهان به این سوال اینگونه پاسخ می دهند که یک مبتدی می تواند در یک سال زبان انگلیسی را یاد بگیرد. البته این مدت زمان نسبتا سریع به حساب می آید، هرچند نه به سرعت برخی از وعده های غلط آموزش زبان در 15 روز یا یک ماه و یا حتی شش ماه که امروزه در شبکه های اجتماعی می بینیم . برای درک بهتر ذکر این مثال لازم است که اگر یک فرد بزرگسال به عنوان مبتدی شروع به یادگیری زبان انگلیسی نماید و به طور میانگین حداقل 5 ساعت در روز به این کار اختصاص دهد، حدود یک سال ​​زمان خواهد برد تا به تسلط کافی در زبان انگلیسی برسد . بدیهی است که هرچه تعداد ساعات مطالعه کم تر از این میانگین باشد طول یادگیری آموزش زبان انگلیسی نیز به همان نسبت افزایش پیدا خواهد کرد .