ثبت نام

IELTS (حضوری و آنلاین) به شکل های عمومی، نیمه خصوصی و خصوصی

IELTS (حضوری و آنلاین) به شکل های عمومی، نیمه خصوصی و خصوصی
  • مدیر سایت
  • 1399/03/16
IELTS (حضوری و آنلاین) به شکل های عمومی، نیمه خصوصی و خصوصی

هدف اصلی دوره های آموزش آیلتس در مرکز آموزش حرفه ای آیلتس مجموعه آموزشی لید آشنایی و آماده‌سازی هر چه بیشتر و دقیق‌تر متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس در بازه زمانی کوتاه است، به طوری‌که هر متقاضی با هر دانش و مهارت زبانی بتواند طی مدتی معین خود را به نمره مورد نظر برساند.

مخاطبین کلاس های آموزش IELTS عمدتا متقاضیان ادامه تحصیل در خارج از ایران، مهاجرت‌کنندگان به کشورهای انگلیسی زبان، داوطلبان شرکت در آزمون دکترای داخل کشور و متخصصان رشته‌های مختلف که قصد دارند در دوره‌های تخصصی بین‌المللی در خارج از ایران شرکت کنند، هستند.

کلاس های آیلتس در موسسه مجموعه آموزشی لید در سه ترم IELTS 2 , IELTS 1 , Pre-IELTS برگزار می‌گردد.

دوره‌ Pre-IELTS شامل مقطع مبتدی در 2۴ جلسه ای برگزار می‌شود. این بخش از دوره آموزشی آیلتس مخصوص کسانی است که نیازمند شرکت در آزمون IELTS هستند ولی به‌علت ضعف زبانی هنوز نمی‌توانند در کلاس‌های آمادگی IELTS شرکت نمایند.

این بخش علاوه بر تقویت مهارت‌های زبانی، به‌صورت ضمنی و پیوسته زبان آموزان را با آزمون و نوع زبان مورد نیاز برای موفقیت در آزمون نیز آشنا می‌کند، و در واقع دارای اهداف دو گانه است.

در پایان دوره از متقاضیان آزمون ماک آیلتس گرفت خواهد شد و در صورت کسب نمره بالای ۴.۵ متقاضیان میتوانند وارد دوره بعدی شوند .

سپس دوره‌ IELTS 1 می باشد که همانند دوره‌ Pre-IELTS در 24 جلسه برگزار می ‌شود و در این دوره تمام مهارت های آزمون آیلتس به زبان آموزان آموزش داده خواهد شد .

در پایان دوره از متقاضیان آزمون ماک آیلتس گرفت خواهد شد و در صورت کسب نمره بالای ۶ متقاضیان میتوانند وارد دوره بعدی شوند .

دوره‌ IELTS 2 با تمرکز بر ارتقاء نمرات مهارت های مختلف شامل ۲۴ جلسه آموزشی به همراه ۴ آزمون ماک آیلتس می باشد .

در پایان این دوره شما برای کسب حداقل نمره ۷ آماده خواهید شد .

آزمون آزمایشی آیلتس (ماک آیلتس)

آزمون آزمایشی آیلتس که به آن امتحان ماک یا پروماک‌ آیلتس نیز گفته می‌شود، نمونه‌ای شبیه‌سازی شده از آزمون آیلتس است که امکان سنجش دقیق نمرات در آزمون استاندارد را بدون پیچیدگی‌های ثبت نام آزمون آیلتس رسمی و با هزینه‌ای بسیار کم فراهم می‌کند.

تمام تلاش دپارتمان آزمون‌های بین المللی مجموعه آموزشی لید بر این است که آزمون‌های آزمایشی آیلتس این مجموعه ، با در نظر گرفتن تمامی مراحل آزمون اصلی مانند پر کردن پاسخنامه‌ها، دستور العمل‌های روز آزمون، شماره داوطلبی و جزئیات دیگر، برگزار شوند تا داوطلبان درک صحیح و تجربه‌ای واقعی از آزمون IELTS داشته باشند.

لازم به ذکر است در این مجموعه بخش Listening با استفاده از هدفون پخش می‌شود تا شرایط برگزاری کاملا مشابه شرایط آزمون اصلی باشد.

اعلام نتایج پس از فقط دو روز کاری:

 شما به‌سرعت و پس از دو روز کاری می‌توانید نتایج آزمون را دریافت کنید. نمرات شما در چهار مهارت از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. همچنین می‌توانید با حضور در محل دفتر مجموعه آموزشی لید کارنامه و مدرک آیلتس آزمایشی تحلیلی خود را دریافت نمایید.

 

دیدگاه خود را بنویسید