ثبت نام

PTE (حضوری و آنلاین) به شکل های نیمه خصوصی و خصوصی

PTE (حضوری و آنلاین) به شکل های نیمه خصوصی و خصوصی
  • مدیر سایت
  • 1399/02/21
PTE (حضوری و آنلاین) به شکل های نیمه خصوصی و خصوصی

دوره آمادگی PTE از سطح Upper-intermediate آغاز شده و تا سطح Proficiency ادامه می یابند. در ابتدا، این کلاس های PTE نمره ی PTE Academic 35 تا PTE Academic 55 در چهار دوره ی آموزشی پی تی ای PTE پوشش می دهند. سپس، متقاضیان نمرات بالاتر وارد کارگاه های تخصصی پی تی ای PTE می شوند.

کل چهار دوره آمادگی PTE آکادمیک پنج ماه طول کشیده و خروجی دوره نمره ۶۵ الی ۷۹ معدل با توجه به میزان تلاش متقاضیان است.

در پایان هر دوره iPTE، یک آزمون آزمایشی PTE وجود دارد که نشان می دهد سطح متقاضیان چیست. چنانچه نیاز بود به دوره خود با وضعیت مشخص تری ادامه می دهند و یا اینکه اگر نمره کنونی مورد نظر بود می توانند در آزمون رسمی PTE امتحان دهند.

کسانی که با آزمون PTE آشنا نیستند دوره های ترمیک PTE برایشان مناسب است.

متقاضیانی که قبلا دوره PTE خصوصی یا گروهی گذرانده اند و تنها در یک یا چند مهارت ضعف دارند می توانند در کارگاه های تخصصی PTE شرکت کنند.

در دوره های PTE  تعداد زیادی اسلاید آموزشی جذاب با استفاده از پروژکتور یا LED نمایش داده شده و متقاضیان PTE در کلاس های ما، نکات را داخل کتب مجموعه آموزشی لید PTE شان یادداشت می کنند. با این کار، انسجام در یادگیری ایجاد شده و طبق تحقیقات مجموعه آموزشی لید راندمان یادگیری و اثربخشی مفاهیم و جزئیات تا 36% افزایش می یابد.

برای ثبت نام، متقاضیان گرامی می توانند با ثبت نام در پرتال مجموعه آموزشی لید، در آزمون زبان انگلیسی عمومی شرکت کرده و سپس برای جلسه مصاحبه شفاهی و دریافت مشاوره با مجموعه تماس بگیرند. تعیین سطح و مشاوره در مجموعه آموزشی لید بسیار دقیق و موشکافانه انجام شده و با صداقت کامل هزینه ها و مدت زمانی که برای اخذ نمره مورد نظر لازم است اعلام می گردد. خدمات مشاوره کاملا رایگان انجام می شود.

متقاضیانی که پس از تعیین سطح زبان عمومی در سطح لازم برای شرکت در دوره های PTE قرار ندارند می توانند ابتدا در دوره های زبان عمومی یا مکالمه انگلیسی (کلاس زبان انگلیسی) مجموعه آموزشی لید شرکت کنند.

زبان آموزان عزیزی که نمیتوانند در دوره های حضوری شرکت نمایند این امکان برایشان فراهم شده تا در دوره های آنلاین PTE یا کلاس خصوصی آنلاین PTE مجموعه آموزشی لید شرکت کنند.

دیدگاه خود را بنویسید