ثبت نام

دوره پیشرفته آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

دوره پیشرفته آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان
  • مدیر سایت
  • 1399/03/26
دوره پیشرفته آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

در سیستم آموزشی زبان انگلیسی در رده سنی بزرگسالان مجموعه آموزشی لید طبق منبع درسی در این مقطع ۶ دوره در نظر گرفته شده است که دوره پیشرفته آخرین دوره در این رده سنی است. دوره پیشرفته یا همان Advanced در 4 ترم به پایان می‌رسد. منبع اصلی این دوره کتاب 2 از سری کتب World Class است که در ۱۲ درسنامه مفصل طراحی شده است.

محوریت این دوره نیز مانند دیگر دوره‌های آموزش زبان مجموعه آموزشی لید و مطابق با سیاست‌های آموزشی مجتمع بر تقویت مهارت گفتاری است. اگرچه دیگر مهارت‌های زبانی نیز در تمام دوره‌های رده سنی بزرگسالان مورد آموزش دقیق هستند و طی برنامه‌های مدون آموزشی بطور کامل به آن‌ها پرداخته می‌شود، اما از آنجایی که مجموعه آموزشی لید بر کاربردی بودن یادگیری زبان اصرار دارد، از این حیث مهارت گفتاری را در زبان بیش از هر آموزشگاه دیگری مورد توجه قرار داده است.

در کنار منبع آموزشی اصلی این دوره، به فراخور توانایی‌های زبان‌آموزان و برای توانمندسازی هر چه بهتر و بیشتر زبان‌آموزان از مجموعه‌های دیگری برای آشنایی هرچه بیشتر زبان آموزان با آزمون آیلتس استفاده می‌شود. زبان آموزان در کتاب 2 با مباحثی از جمله انواع رابط‌های جملات، کاربرد پیشرفته صفات و قیود، واژگونی جملات، کاربردهای پیشرفته زمان‌ها و دیگر مباحث پیشرفته زبانی آشنا می‌شوند و در همین راستا برای تثبیت دانسته‌ها از تمرینات گوناگونی و متعددی مدد گرفته می‌شود.

لازم به ذکر است که دوره ذکر شده هم به صورت حضوری و هم آنلاین ظرف مدت ۱۸ جلسه در هر ترم برگزار می گردند و در صورت درخواست زبان‌آموزان این دوره ها بصورت نیمه گروهی و خصوصی نیز برگزار می‌شود.

سطح دوره

نام کتاب

تعداد ترم

رده سنی

Starter

World English 2nd edition-Intro

۴ ترم

۱۷ سال به بالا

Elementary

World English 2nd edition-1

۴ ترم

۱۷ سال به بالا

Pre-Intermediate

World English 2nd edition-2

۴ ترم

۱۷ سال به بالا

Intermediate

World English 2nd edition-3

۴ ترم

۱۷ سال به بالا

Upper-Intermediate

World Class-1

۴ ترم

۱۷ سال به بالا

Advanced

World Class-2

۴ ترم

۱۷ سال به بالا

 

 

 

دیدگاه خود را بنویسید